ברוכים הבאים לקליק זה נט - שיווק מנצח באינטרנט

חברת "קליק זה נט" מתמחה במתן שירותי שיווק ופרסום אפקטיבי באינטרנט לעסקים.

קליק זה נט - שיווק מנצח באינטרנט

חברת "קליק זה נט" מתמחה במתן שירותי שיווק ופרסום אפקטיבי באינטרנט לעסקים. החברה מאמינה בבניית נוכחות רחבה ואפקטיבית באינטרנט ובהתאמה אישית של מעטפת שיווקית לכל לקוח לפי צרכיו. המטרה שלנו כחברה היא להעצים ולהפוך את הלקוחות שלנו לגדולים יותר באמצעות הרחבת המודעות למותג, בניית קהל אוהדים גדול ואיכותי, בניית יחסים עם אותו קהל אוהדים ופרסום מסיבי לקהל יעד מפולח בשיטות השיווק האפקטיביות ביותר כיום.

בעידן הניו מדיה של היום אנו מבינים את החשיבות של בניית נוכחות באינטרנט וכן מאמינים שהרגלי הצריכה של אנשים השתנתה לאורך השנים האחרונות. אנו מדברים אינטרנטית שוטפת ובקיאים היטב בשיטות הפרסום המתקדמות והאפקטיביות ביותר: קידום אתרים אורגני, שיווק בפייסבוק וברשתות החברתיות, פרסום ממומן בגוגל, פרסום ביוטיוב ועוד.

החברה הוקמה בשנת 2012. החברה פועלת למען לקוחותיה הרבים בשקיפות רבה, אמינות מקצועיות ורואה את הצלחת הלקוח לנגד עיניה.

יתרונות העבודה עם "קליק זה נט":

  • אתרי תמיכה איכותיים – כל חברת קידום שמכבדת את עצמה מחזיקה במגוון רחב של אתרי תמיכה איכותיים, בעזרתם הם מקדמים את אתרי הלקוחות שלהם. החברה בעלת אתרי תמיכה איכותיים, ידע וניסיון בתחום הקידום האורגני ותספק לכם שירות קידום מקצועי החל מהחודש הראשון.
  • ניסיון – ניסיון אינו נרכש בכסף. עובדי החברה הנם אנשי מקצוע מנוסים בתחומי השיווק והפרסום באינטרנט, בעלי טביעת עין מקצועית ומנוסה בשיטות הפרסום השונות.
  • אמינות – החברה מאמינה בשקיפות מלאה בעבודה עם הלקוח וכן בלתת את ההרגשה ללקוח שהיא אמינה. איננו מאמינים בהצהרות שונות של "אמינות" שלא יכולה להתקיים בשטח ולכן אנו מעדיפים שהלקוח ירגיש בעצמו ויאמר לנו – האם אנחנו אמינים?
  • מקצועיות – החברה עושה שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים מובילים וכן בידע מקצועי וניסיון שנרכשו לאורך השנים. החברה אינה מאמינה בעבודה חובבנית ולכן תרצה לבצע עבורכם את העבודה הטובה ביותר.
  • תוצאות – בשורה התחתונה, אנו מספקים תוצאות בשטח.

 

 

שניפגש לקפה?

כל המילים היפות אינן שוות לאינטואיציה שמרגישים לאחר פגישה פנים מול פנים. השאירו לנו את פרטיכם באתר או התקשרו אלינו לקביעת פגישה נעימה ולא מחייבת ונראה כיצד נוכל לעזור לכם להעצים את העסק שלכם באמצעות האינטרנט.

לתיאום פגישה ללא התחייבות: 0546206798

logo-hi
contact-us2
dimsam2
maslaw
vantasia2
isramedics2
wh-logo